Ufuk Tarım Laboratuvarı; 1998 Yılından beri Tarım Sektöründe Analiz, Kontrol, Denetim ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. Laboratuvarımız TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu)’dan aldığı Akreditasyon Sertifikası ile uluslararası hizmet verme yetkisini almış olup, verdiği analiz sonuçları Avrupa ve Amerika Birleşik Devletlerinde olmak üzere tüm ülkelerde geçerli sayılmaktadır.

Ufuk Tarım Laboratuvarı ISO 9001 işletim sistemi, TS EN ISO/IEC 17025 standardı ile hizmet vermekte olup Kimyevi Gübre, Organik Gübre tescil için analiz raporları vermekte ve kontrol analizleri yapmaktadır. Bitki Gelişim Düzenleyici (BGD) , mamul/yarı mamul ve son ürün kontrol analizleri de hizmetlerimiz arasındadır.

T.C Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı referans laboratuvarı da olan Ufuk Tarım Laboratuvarı ithalat veya ihracat esnasında uluslararası metotlarla kontrol analizleri yapmaktadır.

Laboratuvarımız; Dr. Halim Aydın yönetiminde, uzman ve profesyonel kadrosuyla, hızlı, izlenebilir ve taahhüt ettiği zamanda analiz sonuçlarını müşterilerine iletmektedir.

Ufuk Tarım Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde kurulu olan Ufuk Tarım Laboratuvarı, her geçen gün değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına, kendini sürekli yenileyerek, danışmanlık esasları doğrultusunda güvenlilik/gizlilik ilkelerini uygulayarak çalışmalarına titizlikle devam etmekte ve ihtiyaçlarınızı zamanında karşılamaktadır..

DANIŞMANLIK VE HİZMAT ALANLARIMIZ

ORGANİK VE KİMYEVİ GÜBRE ANALİZ RAPORLARI VE TESCİLİ

KİMYEVİ GÜBRE ORGANİK GÜBRE ÜRETİCİ LİSANS BELGELERİ

KİMYEVİ GÜBRE ORGANİK GÜBRE HAMMADE, MAMUL/YARIMAMUL VE NİHAİ ÜRÜN KONTROL ANALİZLERİ

KİMYEVİ GÜBRE ORGANİK GÜBRE İTHALAT, İHRACAT VE DANIŞMANLIK

ZIRAİ İLAÇ BGD ANALİZ, KONTROL VE RUHSATLANDIRMA DANIŞMANLIĞI

ZİRAİ İLAÇ VE BİTKİ GELİŞİM DÜZENLEYİCİ İŞTİGAL İZİN BELGESİ

MİSYONUMUZ

TS EN ISO/IEC 17025 kapsamında akredite olmuş, ulusal ve uluslararası referans laboratuvarı olmaktır.

VİZYONUMUZ

Doğru, güvenilir ve uluslararası kıstaslara uygun teçhizat ve izlenebilir sistemi; ilgili teknolojik gelişmeleri zamanında takip eden çalışanı; katılımcı, tarafsız, bağımsız ve etkili bir yönetim şekli ile müşterilere kaliteli hizmet vermektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Personelin TS EN ISO/IEC 17025 Yönetim Sistemi ve Dokümantasyonunu; benimsemelerini, öğrenmelerini, sistemli bir şekilde gelişmeleri takip etmelerini ve laboratuvarda uygulamalarını sağlayarak, sistemin etkinliğini sürekli iyileştirerek, tarafsız, bağımsız, dürüst, güvenilir ve gizlilik ilkelerini esas alarak, TS EN ISO/IEC 17025 kapsamında uluslararası geçerliliği olan metotlar, cihazlar, araçlar, gereçler ve işletim sistemini kurmuş modern, akredite bir laboratuvar ile müşterilerin talebi doğrultusunda; iç pazarda ve ihracatta, kimyevi, organik, organomineral gübreler ve benzeri ürünlerde zamanında, ekonomik ve kaliteli analiz hizmeti vermektir.

Laboratuvarımızda toprak, yaprak, kimveyi gübre, organik gübre ve bitki gelişim düzenleyicilerin ICP, HPLC, Spektrofotometre gibi modern enstürmantal analiz cihazlarıyla hassas analizler yapılabilmektedir.

Ürünlerinizin analizi için analiz talep formunu doldurmanız gerekmektedir. Analiz talep formu ve fiyatlar için lütfen ufuktarim@ufuktarim.com adresiyle iletişime geçiniz veya şirketimizi arayınız.

Ufuk Tarım laboratuvarı TURKAK Akreditasyon Sertifikasına sahip laboratuvardır.

Yeni Analiz Listesi İçin TIKLAYIN

Müşteri şikayeti talep formu için TIKLAYIN

Analiz talep formu için TIKLAYIN

Kalite Politikası için TIKLAYIN

  • ufuktarim_akreditasyon_kampsami
  • ufuktarim_akreditasyon_sertifika

  • ufuktarim_akreditasyon_sertifika
  • ufuktarim_akreditasyon_kampsami